Promocja zimowa Vetrex (zakończona)

W tym roku firma Vetrex kieruje swoją promocję zimową dla klienta indywidualnego poszukującego spersonalizowanych rozwiązań.


Klienta, który ceni najlepszą jakość wykonania okien o jak najlepszym współczynniku energooszczędności z indywidualnym wyposażeniem w atrakcyjnych rabatach zimowych. Promocją zostały objęte zarówno okna jak i akcesoria z nimi związane.


Promocja obowiązuje 17 listopada do 31 grudnia 2014r. Z promocji będą mogli skorzystać klienci, którzy złożą i opłacą zamówienie w okresie trwania promocji.

W celu uzyskania spersonalizowanego rabatu zapraszamy do naszego biura, bądź zachęcamy do przesłania nam zestawienia stolarki do kalkulacji.

Promocja łączy się z promocją VETREX SKONTO przy płaceniu zamówień z góry.

W celu zapoznania się z warunkami promocji VETREX SKONTO i innymi promocjami przygotowanymi specjalnie dla naszych klientów zapraszamy do działu PROMOCJE.

 

! ! ! WAŻNE ! ! !

*Promocja zostaje przedłużona na styczeń i luty 2015r. aczkolwiek zostały zmniejszone wartości rabatów. W styczniu rabaty będą mniejsze o 1% w stosunku do grudnia 2014, w lutym rabaty będą mniejsze o 2% w stosunku do grudnia 2014r